RCS partnerem 20 edycji SPIN

maj 20, 2022

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to tradycyjne wydarzenie branżowe adresowane do projektantów instalacji niskoprądowych, zainteresowanych technologią, chcących rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę i kontakty w branży niskich prądów. Już od 20 lat projektanci spotykają się z producentami i dystrybutorami, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji spostrzeżeń nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.

🎉 Cieszymy się, że nasza firma RCS Engineering sp. z o.o. została partnerem tego jubileuszowego wydarzenia. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym spotkaniu. Jest to znakomita okazja do wymiany doświadczeń oraz długich rozmów w znakomitej atmosferze.

📆
Spotkamy się w dniach 28 – 29 września 2022 w Hotel Bania **** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej.

W trakcie dwudniowego wydarzenia przekrojowo prezentowane są informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb branży niskich prądów. Do dyspozycji uczestników jest część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację i testowanie sprzętu oraz indywidualne konsultacje.

📌 Zarezerwuj sobie czas już dzisiaj. Do zobaczenia

Więcej informacji:
https://spin.lockus.pl/

Najnowsze aktualności

Jak działają czytniki kontroli dostępu?

Jak działają czytniki kontroli dostępu?

Kontrola dostępu znajduje zastosowanie nie tylko w dużych korporacjach, ale również w lokalnie działających firmach. Pozwala efektywniej zarządzać wybranymi obszarami, a także zapewnia ochronę...

Systemy zwalczania dronów

Systemy zwalczania dronów

Bezzałogowe pojazdy są systematycznie wprowadzane do naszego codziennego życia. Samochód bez kierowcy, samolot bez pilota, statek bez nawigatora, wszystko to już jest rzeczywistością. Urządzenie...