rozwiązania specjalne

Systemy Antydronowe

Choć współczesne drony dają olbrzymie możliwości wykorzystania do różnych zadań, to coraz częściej stają się także olbrzymim wyzwaniem pod kątem bezpieczeństwa obiektów. Współczesna ochrona perymetryczna nie może zabezpieczać tylko i wyłącznie ogrodzenia. Nowoczesne systemy to także ochrona samego nieba nad obiektem. Dlatego tak długo wybieraliśmy i testowaliśmy systemy antydronowe, aby naszym klientom zaoferować skuteczne rozwiązanie najwyższej jakości. 

Detekcja radarowa

Zestaw radarów pozwala na skuteczną detekcję nawet niewielkiego drona na dużej odległości. To pozwala, precyzyjnie skierować kamerę na wykryty cel. 

Kamera Multispektralna

Kamera multispektralna z kamerą światła dziennego, kamerą termowizyjną i dalmierzem laserowym pozwala szybko dokonać weryfikacji celu i ocenić jego charakter.

Jamming

Kiedy operator uzna, że zweryfikowany cel zagraża bezpieczeństwo obiektu, może podjąć decyzję o wykorzystaniu jammera. Ten pozwoli skutecznie odstraszyć drona lub bezpiecznie sprowadzić go na ziemię.

Duże doświadczenie

Systemy antydronowe to wyjątkowo złożone i specjalistyczne rozwiązania. W tym celu przez wiele lat szkoliliśmy się i budowaliśmy swoje kompetencje. Tylko doświadczony zespół specjalistów pozwala na odpowiednie przygotowanie wdrożenia technicznego i przeprowadzenie niezbędnych szkoleń z obsługi systemu. 

Dzięki współpracy ze światowymi liderami mamy zawsze dostęp do najnowszych technologii. To pozwala nam zawsze od razu reagować na zmieniające się zagrożenia i wdrażać najnowocześniejsze technologie u naszych klientów.

Sprawdzone rozwiązanie

Każdy wdrażany dla nasz system jest testowany przez naszych ekspertów. Chcemy mieć zawsze pewność, że oferujemy najlepsze rozwiązania.
Tym bardziej cieszą nasz liczne wdrożenia systemów antydronowych w Polsce i zagranicą. Umożliwiliśmy też przetestowanie naszych systemów wielu klientom z sekotra infrastruktury krytycznej, obronności i przemysłu. Pozytywne opinie naszych odbiorców napędzają nas do dalszego działania i nieustannego rozwijania naszych systemów. Dzięki temu możemy jest ciągle udoskonalać.