SYSTEM WŁAMANIA I NAPADU

Czujki ruchu

Czujki ruchu wykorzystywane są szeroko w systemach sygnalizacji włamania i napadu. Odnajdują zastosowanie w wielu miejscach, chronią różne przestrzenie.
Wyróżnić można zarówno czujki wewnętrzne, jak i zewnętrzne, kurtynowe i powierzchniowe. Różne są również sposoby wykrywania intruzów – czujki pasywne podczerwieni, mikrofalowe oraz dualne, gdzie zastosowane są oba sposoby detekcji.

CYFROWA ANALIZA

Cyfrowa analiza sygnałów z czujek pozwala na szczegółową analizę wszystkich zdarzeń i eliminację zdarzeń fałszywych

elastyczność

Dzięki szerokiej gamie produktów, o różnym zasięgu działania, zawsze możliwe jest dobranie odpowiedniego produktu do danego zastosowania

Integracja

Wszystkie detektory mogą przewodowo podłączone do centralek alarmowych dostępnych na rynku lub bezprzewodowo, z centralką producenta czujek

SPY M2

Czujka SPY M2 to mikrofalowy detektor wolumetryczny, który jest w stanie wykryć każdy ruch wewnątrz chronionego obszaru, idealny w zastosowaniach o wysokim ryzyku. Czujki SPY M2 są zgodne ze stopniem 3 oraz klasą środowiskową II według normy PN:EN 50-131.

Najważniejsze cechy:
– ANTY-MASKING
– Pokrycie: 12 m. 80°
– Podwójne mikrofale – ustawienie AND
– Częstotliwość: 10,525 GHz i 24 GHz
– Funkcja blokowania mikrofal po rozbrojeniu centrali
– Grade 3
– Wysokość instalacji: 1,9 – 2,2 m
– Wymiary (LxHxW): 61 x 110 x 46 mm

Seria Jet

JET to gama trzech pasywnych detektorów podczerwieni z soczewką Fresnela: JET PA (wersja pasywna), JET DT (wersja dualna z pasywną podczerwienią
i plannarą mikrofalą), JET DTM (wersja dualna z pasywnym IR, planarną mikrofalą i antymaskingiem).

Seria One

Seria ONE to kurtynowe czujki zewnętrzne, zarówno podczerwieni jak i dualne. Czujki o zasięgu do 12 metrów mają soczewkę o kącie 10 stopni.

Pasywny czujnik podczerwieni – poprzez swoją specyficzną soczewkę Fresnela – ujawnia obecność ludzkiego celu, zintegrowany mikroprocesor cyfrowo analizuje zdarzenie, potwierdza i przesyła prawdziwe alarmy i eliminuje fałszywe alarmy. Wersje DT zawierają również płaską antenę mikrofalową, co zwiększa ich odporność na fałszywe alarmy, a zwłaszcza na niepożądane zdarzenia słoneczne.

Czujnik jest chroniony przed próbami manipulacji dzięki innowacyjnemu akcelerometrowi, który wykrywa każdy ruch i upraszcza jego instalację. Wszystkie czujniki ONE wykorzystują antymasking realizowany za pomocą aktywnej podczerwieni; Wersje DT realizują antymasking dodatkowo za pomocą mikrofal.

Seria Outspider

Czujki zewnętrzne wyposażone w podwójne sensory podczerwieni. Niektóre modele dodatkowo wyposażone są w mikrofale. Czujki są zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. OUTSPIDER to czujki przeznaczone do ochrony obwodowej obiektów przemysłowych, handlowych lub mieszkalnych, do alarmowania, prealarmu i pomocy w weryfikacji wideo. Czujki mogą wykryć intruza w odległości do 23 metrów przy kącie 90 °.

Wysokość montażu czujek wynosi od 1 do 2,7 metra, co pozwala na umieszczenie jej z dala od przeszkody, która mogłyby ograniczać wykrywanie. Obudowa została zaprojektowana tak, aby chronić czujkę przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi i pozostawić wewnętrzną przestrzeń do instalacji kamery.
OUTSPIDER pracuje poprawnie nawet przy upałach, dzięki wbudowanej funkcja kompensacji temperatury, która pozwala zachować równe odległości wykrywania. Czujki przeznaczone są do pracy w temperaturach
od -20 ° do + 55 ° C