Projekty i konsultacje

Skorzystaj z naszej wiedzy eksperckiej przy projektowaniu systemów, tworzeniu koncepcji lub przy audytach bezpieczeństwa

Projektujemy

Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów ze zintegrowanymi systemami zabezpieczenia technicznego oraz w systemach ochrony obwodowej. Nasze dotychzasowe projekty obejmują obiekty infrastruktury krytycznej, jednostki wojskowe,  obiekty przemysłowe, administracji publicznej, centra biznesowe, handlowe oraz obiekty logistyczne. 

Wiem, jak ważne jest pozostawanie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technicznymi w zakresie ochrony, automatyki budynkowej i kontroli dostępu. Dlatego zawsze ściśle współpracujemy z wiodącymi światowymi dostawcami takich produktów. 

Wiele naszych projektów poprzedzamy audytami bezpieczeństwa i analizą ryzyka, tak aby tworzony projekt był odpowiedzią na wszystkie możliwe zagrożenia i uwarunkowania danego obiektu. 

Nasze zaangażowanie w proces projektowania sprawia, że ​​często ściśle współpracujemy z kluczowymi interesariuszami, konsultantami, architektami, inżynierami, głównymi wykonawcami, a także klientem końcowym.

Konsultujemy

Prowadzimy konsultacje stworzonych wcześniej projektów systemów zabezpieczenia technicznego. Prowadzimy także naszych klientów, przez złożone procesy inwestycyjne, tak aby pomóc w doborze najlepszych rozwiązań oraz w optymalizacji wszystkich kosztów.

Dodatkowo korzystamy także z pomocy i konsultacji czołowych inżynierów i projektantów z kraju i z zagranicy. 

Członkostwo w organizacjach branżowych pozwala nam także korzystać z wiedzy ekspertów w nich zrzeszonych. 

W ten sposób zapewniamy naszym klientom kompleksowe konsultację i pomoc w nawet najbardziej złożonych i wymagających projektach. 

  Dlaczego my?

  Pomysły zmieniamy w projekty

  Wszystkie Twoje pomysły zmieniamy w rzeczywisty, profesjonalny projekt. Wszystko zostaje urzeczywistnione dzięki planom 2D oraz wizualizacją 3D.

  Wsparcie

  Możemy wesprzeć także Twój zespół projektowy, łącząc wizję, pomysły,  potrzeby i widzę w ostateczne rozwiązanie dopasowane do potrzeb 

  Najnowsze technologie

  W naszych projektach korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych jakie pojawiają się na rynku i integrujemy je z innymi systemami.

  Oszczędności

  Zawsze prezentujemy naszym klientom różne możliwości , wskazując które pozwolą na realne oszczędności z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

  Potrzebujesz pomocy?

   

  Potrzebujesz pomocy przy tworzonym projekcie? Zastanawiasz się czy otrzymany projekt jest prawidłowy? Chętnie pomożemy i przeprowadzimy niezbędne konsultacje. 

  Napisz do nas i umów się na bezpłatne konsultacje. W trakcie spotkania ustalimy jaki sposób dalszej współpracy będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni i jak możemy Tobie pomóc.