Szkolenia

W ciągle zmieniającym świecie, trzeba przez cały czas zdobywać nowe umiejętności. Jesteśmy pasjonatami technicznych systemów zabezpieczeń i chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, która staramy się zdobywać każdego dnia 

Zdobywaj wiedzę

Budowa skutecznego systemu zabezpieczenia każdego z chronionych obiektów to nie tylko sprzęt najwyższej jakości, lecz to także wiedza i doświadczenie potrzebne do zaprojektowania i uruchomienia takiego systemu. My naszą wiedzę w tym zakresie budujemy od lat i chcemy podzielić się nią w trakcie szkoleń technicznych. W tym celu przygotowaliśmy cykl 6 szkoleń, które pozwalają na zbudowanie szerokich kompetencji dotyczących różnych systemów, składających się na zintegrowany system zabezpieczenia obiektu. Wszystkie szkolenia obejmują prezentacje teoretyczne, ćwiczenia praktyczne oraz egzamin końcowy.

Każde szkolenie kończy się Certyfikatem potwierdzającym zdobyte umiejętności. Każdy absolwent, który ukończy wszystkie 6 szkoleń otrzymuje specjalny Certyfikat.

Nadchodzące szkolenia

Nie odnaleziono wydarzeń!

Szkolenia techniczne

Szkolenia techniczne to okazja do zdobycia potrzebnych umiejętności do projektowania i uruchamiania naszych rozwiązań stosowanych w systemach zabezpieczenia technicznego.

Największy nacisk kładziemy na pracę z urządzeniami i oprogramowaniem co pozwala na zdobycie praktycznych kompetencji przydatnych w pracy każdego dnia.

Szkolenia te możemy indywidualnie dostosowywać do potrzeb zgłaszanych przez naszych uczestników.

Prowadzimy szkolenia w zakresie:
– projektowanie i uruchamianie bezprzewodowych systemów perymetrycznych
– projektowanie i uruchamianie zewnętrznych systemów bezpieczeństwa
– Termowizja – projektowanie, konfiguracja i integracja
– Bezprzewodowe systemy przeciwpożarowe – projektowanie i uruchomienia

Szkolenia produktowe

Posiad szerokie portfolio nasz rozwiązań, sprawia że potrzeba nieco więcej czasu, aby poznać je lepiej. Nie bój się nie będzie to jednak stracony czas, w którym będzie królować przekaz marketingowy.

Skupiamy się przede wszystkim na praktycznych aspektach wykorzystania naszych urządzeń oraz sposobów ich zastosowania w projektach zabezpieczenia technicznego. Wiemy jak dla wielu osób, taka widza jest potrzebna do rozmowy z klientami.

W dzisiejszych czasach, aby sprzedawać skutecznie, trzeba jednak mieć solidne podstawy techniczne i właśnie po to stworzyliśmy nasze szkolenia produktowe. Otrzymasz od nas garść argumentów sprzedażowych, które będą pomocne w pracy każdego dnia. 

    Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

     

    W naszej codziennej pracy stawiamy na elastyczne podejście do wszystkich wyzwań jakie stają na naszej drodze każdego dnia. Tym samy kierujemy się przy tworzeniu wszystkich programów szkoleniowych.

    Jeśli Twoi pracownicy potrzebują szkoleń dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i umiejętności to stworzymy specjalnie zaprojektowane szkolenie, egzamin oraz certyfikację. 

    Napisz do nas!