Perymetria

Varya Perimeter

System ochrony obwodowej oparty o bezprzewodowe detektory RFID montowane bezpośrednio na ogrodzeniach, bramach i furtkach. Na poszczególne elementy ogrodzenia instaluje się detektory FLA, które rejestrują każde drganie ogrodzenia np. wstrząsy, nachylenie, przejście przez ogrodzenie, próbę uszkodzenia czujnika, fragmentu płotu czy odcięcie siatki.

Grade 4

Co 24 h przeprowadzana jest autokontrola systemu w celu sprawdzenia poprawności działania, zgodnie z wymogami GRADE 4.

Jumping

W przypadku uszkodzenia któregokolwiek z detektorów, nastąpi przeskok transmisji danych. Dzięki temu system pozostaje w pełni sprawny

Weather Alarm Verification

Każdy detektor rozpoznaje niekorzystne warunki atmosferyczne, co sprawia, że system spełnia najwyższe standardy ochrony obwodowej przy minimalnej liczbie fałszywych alarmów spowodowanych złymi warunkami pogodowych.

Skuteczna ochrona

System charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na fałszywe alarmy, co sprawia że osiąga najwyższą jakość ochrony przy najniższych błędach. Potrafi wykryć wszelkie próby demontażu detektorów i naruszenia ogrodzenia, w tym odgięcia siatki. Jest w pełni adresowalny. Dedykowany do strategicznych obszarów, m.in. obiektów wojskowych – zgodność z nową normą obronną NO-04-A004:2016. Spełnia właściwości GRADE 4 i jest chroniony międzynarodowymi patentami. Długą żywotność systemu potwierdza 6 letnia gwarancja producenta.

Jednolity system ochrony
bram i furtek

Uzupełnienie w przypadku zabezpieczenia dodatkowych bram i furtek stanowi bezprzewodowy magnetyczny detektor bramowy FLG. Posiada on funkcje podstawowego detektora FLA, a dodatkowo ma wbudowany czujnik mierzący siłę pola magnetycznego, który umożliwia detekcję otwierania bram/ furtek w sposób bardzo ostrożny bez wywołania wstrząsów.