CCTV

MOBOTIX

Każda pojedyncza kamera MOBOTIX stanowi kompletny system wizyjny. Platforma MOBOTIX 7 po raz pierwszy otwiera swój system dla wszystkich grup użytkowników. Zapewnia to nieskończoną liczbę możliwości. Platforma systemowa MOBOTIX 7 zawiera już specjalne aplikacje analizy wizyjnej, które obejmują znaczną liczbę specyficznych rozwiązań dla poszczególnych branż i indywidualnych wymagań. Ponadto platforma jest otwarta na aplikacje opracowane przez naszych partnerów i klientów. W ten sposób cały czas powstają nowe rozwiązania. Możliwości rosną wraz z potrzebami klientów.

JAKOŚĆ OBRAZU

Wyjątkowa jakość obrazu dzięki zastosowaniu przetworników obrazu oraz obiektywów najwyższej jakości

MADE in Germany

Kamer produkowane w Niemczech od których możesz wymagać najwyższej niezawodności i jakości.

Cybersecurity

Wszystkie produkty i systemy MOBOTIX są w 100% zgodne z NDAA.

Otwarta Platforma

Otwartość platformy MOBOTIX 7 zapewnia najwyższą indywidualność. MOBOTIX 7 zmienia dotychczasowe oblicze systemów monitoringu wideo. Dodatkowo zapewnia nieskończoną liczbę możliwości. Certyfikowane aplikacje to profesjonalne rozwiązania, oparte na głębokim uczeniu. Aplikacje i rozwiązania MOBOTIX od renomowanych partnerów, które zostały zweryfikowane i są certyfikowane przez MOBOTIX.

Wszystkie aplikacje spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa cybernetycznego.

Dyskresja S74

Możesz jej nie widzieć, ale na pewno tam jest! Bardziej elastyczna niż kiedykolwiek wcześniej i praktycznie niewidoczny dzięki możliwością zabudowy. Możesz ustawić cztery niezależne moduły (optyczne i funkcyjne), aby skupić się na określonych obszarach. Wszystko w jednym systemie – wszystko w kamerze MOBOTIX S74. Wyposażona w najnowocześniejsze procesory, zaawansowane funckje cyberbezpieczeństwa i niezrównaną jakość obrazu dzięki zoptymalizowanemu WDR i zwiększonym przetwornikom obrazu do pracy w bardzo słabym oświetleniu. Kamerę MOBOTIX S74 można zintegrować z szeroką gamą aplikacji analitycznych spełniających najbardziej specyficzne wymagania.

Kompaktowa M73

M73 to innowacyjna, pionierska kamera z serii MOBOTIX 7. To najnowocześniejszy system wideo IP, który otwiera nowe możliwości. Wszystko zgodnie z tradycją oryginalnych kamer MOBOTIX. A jednak zupełnie nowa i wyjątkowa. M73 jest niezwykle kompaktowa, a jednocześnie zapewnia wyjątkową wydajność, w szczególności dzięki potężnemu procesorowi Quad-Core-ARM Cortex-A53. Kamera oferuje miejsce na trzy czujniki lub moduły funkcyjne. Dzięki temu M73 jest bardziej wszechstronna i elastyczna niż jakakolwiek inna kamera MOBOTIX do tej pory.