security

3D Lidar

System bezpieczeństwa LiDAR rejestruje precyzyjne dane 3D, umożliwiając dokładne wykrywanie rozmiaru, kierunku ruchu i prędkości obiektów znajdujących się w jego polu widzenia. System ten opiera się na wiarygodności zebranych informacji, aby uruchomić alarm tylko wtedy, gdy obiekt rzeczywiście przekroczy granicę bezpieczeństwa, zapewniając minimalną liczbę fałszywych alarmów.

Wysoka skuteczność

Wykrywanie rozmiaru i lokalizacji obiektu służy jako podstawa do ustawiania progów alarmowych, co skutkuje niskim wskaźnikiem fałszywych alarmów i zapobiega zmęczeniu alarmami..

24/7

Wewnętrzne źródło światła oparte na technologii laserowej pozwala na niezawodne gromadzenie danych w każdych warunkach oświetleniowych i pogodowych, dzięki czemu nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Prywatność

Czujniki LiDAR zapewniają rozwiązanie zgodne z ochroną danych, gromadząc wyłącznie zanonimizowane dane 3D, zapewniając, że nie można wyciągnąć żadnych wniosków na temat osób w monitorowanym obszarze.

Prosta konfiguracja

Z tego filmu dowiesz się, jak łatwo ustawić i skonfigurować strefy wirtualne w oprogramowaniu Percept firmy Blickfeld, aby uruchomić alarm po wejściu obiektów do strefy.

Dzięki Blickfeld Percept nawet osoby z ograniczoną lub żadną wcześniejszą wiedzą na temat przetwarzania danych 3D mogą bez wysiłku opracowywać skalowalne rozwiązania do różnych zastosowań, w tym do analizy tłumu, monitorowania objętości, bezpieczeństwa obwodowego i kompleksowej analizy zachowania tłumu. Poznaj moc Blickfeld Percept i uwolnij możliwości danych 3D jak nigdy dotąd.

Praca z danymi LiDAR nigdy nie była łatwiejsza.

Detekcja we wszystkich środowiskach

Blickfeld Cube 1 Outdoor zapewnia wysokiej jakości dane nawet w niekorzystnych warunkach środowiskowych, takich jak deszcz, mgła i śnieg. Obudowa o stopniu ochrony IP65 została specjalnie zaprojektowana do wymagających zastosowań, które wymagają pyłoszczelnego i wodoodpornego rozwiązania czujnikowego. Dzięki możliwości zasilania przez Ethernet i braku potrzeby stosowania nieporęcznych adapterów, czas instalacji i prace konserwacyjne są ograniczone do minimum.