cctv

AXIS Communications

Najnowocześniejsze technologie AXIS chronią ludzi i firmy w każdych okolicznościach. Od ekstremalnych warunków pogodowych po trudne warunki oświetleniowe, zawsze możesz polegać na AXIS w zakresie innowacyjnych rozwiązań do dozoru, które spełnią Twoje potrzeby.

KOMPLEKSOWOŚĆ

AXIS oferuje wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnego systemu CCTV

Szeroki wybór

Szerokie portfolio produktów AXIS sprawia, że zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie

Integracja

AXIS pozwala na integrację swoich kamer z produktami takimi jak radary oferując kompleksowe rozwiązanie

Kompleksowe rozwiązanie

.Kompleksowość oznacza, że kupujesz kompletny system bezpieczeństwa Axis. Sprawdzony, dostosowany do Twoich potrzeb. System zarządzania wideo, taki jak AXIS Companion lub AXIS Camera Station zawiera wszystkie niezbędne elementy oraz wszystkie urządzenia, które należy ze sobą połączyć. Może to obejmować pojedynczą kamerę nadzorującą wejście na Twój teren… …lub sto kamer i innych sieciowych urządzeń zabezpieczających, obserwujących Twoje obiekty w dzień i w nocy.

Bez względu na skalę, systemy bezpieczeństwa Axis charakteryzują się niezawodnością i wysoką funkcjonalnością. Możesz liczyć na stabilną pracę urządzeń i łatwość w obsłudze, co czyni Axis wyborem godnym zaufania dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

System On-Chip

Axis jest jednym z niewielu producentów urządzeń, którzy opracowują własne SoC. Nasze SoC są istotnym komponentem naszych najlepszych w swojej klasie kamer i enkoderów, ponieważ stanowią one podstawę głównych funkcji, takich jak jakość obrazu, funkcje analityczne i kodowanie. Nasze SoC są stworzone pod kątem profesjonalnego dozoru wizyjnego. To pozwala nam opracowywać najlepsze innowacje na rynku. Ponadto mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji SoC, co jest bardzo dobre, jeśli chodzi o zaufanie i cyberbezpieczeństwo.

Ochrona Obwodowa

Instalacja kamer z funkcją analizy detekcji wtargnięć wzdłuż ogrodzonego terenu pomaga zwiększyć bezpieczeństwo na jego obwodzie. Stałopozycyjne kamery termowizyjne z aplikacją AXIS Perimeter Defender zapewniają doskonały zasięg i detekcję na duże odległości we wszystkich warunkach oświetleniowych, w tym w całkowitej ciemności. Kamery optyczne wyposażone np. w rozwiązanie AXIS Object Analytics zapewniają dobry zasięg i detekcję w dobrze oświetlonym otoczeniu. Kamery PTZ na obwodzie mogą dodatkowo śledzić intruzów i pomagać w ich identyfikacji poprzez zoomowanie.

Dodatkowo kamery PTZ, mogą zostać zintegrowane z systemem ochrony obwodowej Varya Perimeter.